NOVINKY
KALENDÁŘ
PRODEJNÍ MÍSTA NOVIN
Boží Dar (1)
Dubí (1)
Horní Jiřetín (2)
Hrob (1)
Chomutov (1)
Karlovy Vary (1)
Klášterec nad Ohří (1)
Krupka-Bohosudov (1)
Litvínov (4)
Lom u Mostu (2)
Meziboří (1)
Moldava (1)
Most (3)
Osek (1)
Ostrov nad Ohří (1)
Praha (4)
Teplice (2)
Ústí nad Labem (3)

Mimořádná možnost navštívit zámek v Bílině


BÍLINA. Zámek bude zpřístupněn 23. září 2017 od 9 hodin. Nutná je rezervace, kterou je možné učinit od neděle 10. září od 13 hodin.


Majitel zámku Bílina společně s místním domovským spolkem Bílina 2006 opět pro veřejnost zajistili možnost navštívit bílinský zámek. Ten bude letos zpřístupněn v sobotu 23. září. od 9 hodin dopoledne. Jediný způsob, jak se na prohlídku zámku přihlásit, je rezervovat si místo prostřednictvím e-mailu. Postup je jednoduchý. Na adresu bilina2006@gmail.com napíšete jména účastníků prohlídky a čas, kdy by se vám prohlídka vyhovovala a připíšete telefonický kontakt na vás. Rezervace budou organizátoři přijímat od neděle 10.9. od 13 hodin. Jakmile vaši žádost obdrží, zpětně vám rezervaci potvrdí nebo vás zkontaktují s nabídkou jiného, volného času.


Stejně jako v předešlých letech platí pro návštěvu zámku pravidla. V areálu zámku a v interiéru platí přísný zákaz pořizování fotografií či video záznamu. Každá skupina může mít maximálně 12 návštěvníků (z toho nejvýše 10 dospělých). Skupiny vyráží od brány zámku v intervalech 30 minut. První prohlídka začíná v 9:00 hod., další v 9:30 atd., poslední prohlídka je plánována na 20:30 hod. Prohlídka trvá odhadem 40 minut. Vstupné je dobrovolné. Organizátoři prosí ty, kteří už na zámku v Bílině byli, aby se na letošní prohlídky nehlásili a uvolnili tím místo pro zájemce, na které se v dřívějších letech zatím nedostalo.

​Zdroj: Spolek Bílina2006
Foto: Vlastimil Vozka (ze serveru vyletnik.cz)


Copyright ©: Českojiřetínský spolek - spolek pro oživení Krušnohoří (2016-2021)